Gustav Adolf Fahle oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FAHLE, Gustav Adolf (1906-1989): "Släta måskäret Grönsö", signerad och daterad Fahle -70, olja på duk

257322

2014-07-28