Folke Ricklund olja på pannå

Folke Ricklund olja på pannå
Folke Ricklund olja på pannå
Folke Ricklund olja på pannå
Folke Ricklund olja på pannå

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICKLUND, Folke (1900-1986): "Höst i fjället", signerad och daterad 45, olja på pannå, 55x66 cm

257339

2014-07-28