Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, sengustaviansk, västsverige, förgylld och träskuren samt delvis gjutet pastellage, sitthöjd 44 cm
Dekorskador, 1 ½ lins saknas
257342
2014-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här