Waldemar Lorentzon färglitografi
2014-07-28
257346
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Interiör, signerad Waldemar Lorentzon, färglitografi, 108/350, bladmått 65x50 cm