Erik Chambert multipel
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMBERT, Erik (1902-1988): "Multi-Maxi-Mini", signerad och daterad Erik Chambert 1969, numrerad, 76-100, multipel i plexiglaslåda, 32x26 cm
Proveniens: etikettmärkt Konstfrämjandets "Multi-Maxi-Mini" genom Nationalmuseum 1973-
257362
2014-07-29