Erik Chambert multipel

Erik Chambert multipel
Erik Chambert multipel
Erik Chambert multipel
Erik Chambert multipel
Erik Chambert multipel
Erik Chambert multipel
Erik Chambert multipel
Erik Chambert multipel

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

CHAMBERT, Erik (1902-1988): "Multi-Maxi-Mini", signerad och daterad Erik Chambert 1969, numrerad, 76-100, multipel i plexiglaslåda, 32x26 cm
Proveniens: etikettmärkt Konstfrämjandets "Multi-Maxi-Mini" genom Nationalmuseum 1973-

Kuntoraportti

257362

Päivämäärä:

2014-07-29