Einar Wallquist akvareller

Einar Wallquist akvareller
Einar Wallquist akvareller
Einar Wallquist akvareller
Einar Wallquist akvareller
Einar Wallquist akvareller
Einar Wallquist akvareller
Einar Wallquist akvareller
Einar Wallquist akvareller

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WALLQUIST, Einar (1896-1985):2 st, Fjällandskap höst och vinter, signerad och daterad Einar Wallquist 77 resp 79, akvareller, 25x34 cm vardera

257369

2014-07-29