Nils Olzon oljemålning

Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLZON, Nils (1891-1953): Nakenakt, signerad och daterad 46, olja på duk, 60x75 cm

257397

2014-07-29