Pokal i silver av Rothoff

Pokal i silver av Rothoff
Pokal i silver av Rothoff
Pokal i silver av Rothoff
Pokal i silver av Rothoff
Pokal i silver av Rothoff
Pokal i silver av Rothoff
Pokal i silver av Rothoff
Pokal i silver av Rothoff

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE / POKAL, silver, M.W Rothoff, Uppsala 1898, delvis förgylld, höjd 18 cm, vikt ca 296 g

Förgyllning med slitage, fot med lagning

257408

2014-07-26