Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, gouache, 12x19,5 cm
PROVENIENS: Gåva direkt från konstnären
Färgbortfall, veck
257425
2014-07-29
Gör en kostnadsfri värdering här