Bengt Lindströn akvarell

Bengt Lindströn akvarell
Bengt Lindströn akvarell
Bengt Lindströn akvarell
Bengt Lindströn akvarell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LINDSTRÖM Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, akvarell, ca 39,5x60,5 cm
PROVENIENS: Gåva direkt från konstnären

Mindre kantreva

257427

2014-07-29