Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): Ko, signerad Lars Åberg, numrerad 40/200, litografi, 31x44 cm

257428

2014-07-30