Toilettgarnityr W J Myatt & Co Ltd Birmingham

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOILETTGARNITYR, 11 delar, silver, England, Birmingham, W J Myatt & Co Ltd, tidigt 1900-tal,

Ställvis kraftigt slitage, skador, nagg förekommer

257458

2014-07-27