Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIN, ek, 16/1700-tal, barock, träskuren dekor, beslag i smide, kulfötter, höjd 17,5, 29x24 cm
Skador, låset skadat
257461
2014-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här