Skrin barock

Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock
Skrin barock

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, ek, 16/1700-tal, barock, träskuren dekor, beslag i smide, kulfötter, höjd 17,5, 29x24 cm

Skador, låset skadat

257461

2014-07-27