Bengt Lindström skulptur

Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur
Bengt Lindström skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Y:et", polystyren, signerad och numrerad 17/30, polykrom, höjd 56 cm
Historik: Mindre modell av skulptur på trafikplats Midlanda

257464

2014-07-29