Fernand Léger färglitografi
2014-07-29
257467
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LÉGER, Fernand (1881-1955) efter: Komposition, signerad F Léger 29 i trycket, litografi, 74/100, 67x44 cm