Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): Fredsduva, signerad och daterad i stenen Picasso 10.10.52, färglitografi, 50x65 cm

257469

2014-07-29