Serge Brignoni färglitografi

Serge Brignoni färglitografi
Serge Brignoni färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRIGNONI, Serge (1903-2002): Komposition, signerad och daterad S Brignoni 1958, numrerad 61/120, färglitografi, 54x33 cm

257470

2014-07-30