Siri Rahtsman färgetsning

Siri Rahtsman färgetsning
Siri Rahtsman färgetsning
Siri Rahtsman färgetsning
Siri Rahtsman färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RATHSMAN, Siri (1894-1974): Abstrakt scen, signerad och daterad Siri Rahtsman 1938, épreuve d´artiste, färgetsning, 27x20,5 cm

257490

2014-07-30