Oljemålning 1800-tal
2014-07-29
257503
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skymningslandskap med segelbåt, olja på duk, 21x28 cm
Smärre färgbortfall, krackelyr