Erik Tryggelin oljemålning
Valmis
2014-07-29
257506
| Korkein tarjous | 8 000 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Park i vårskrud, signerad och daterad E. Tryggelin 21/8 1922, olja på pannå, 22x24 cm