Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -74, 470/500, färglitografi, 21x15 cm

Smärre fläckar

257507

2014-07-29