Sideboard i engelsk stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, engelsk stil, 1960-tal, fanérat i mahogny, 2 lådor i sarg, skåpsluckor med bakomliggande inredning i form av hyllplan, kanneleringar, höjd ca 92, 165x55 cm
Fanerskador, ett defekt lås, märken
257541
2014-07-28