Sekretär i rokokostil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, mahognyfanér, intarsia i lock, bakomliggande lådor i rotfanér, mässingsbeslag, svängda ben med skuren dekor av rocailler, höjd 103,5 85x45 cm
Smärre slitage och märken
257550
2014-07-28