Erna Langlet oljemålning

Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 800 SEK

LANGLET, Erna (född 1933): "Och blommorna kolnade", signerad och daterad Erna Langlet -87, olja på duk, 92x88 cm

257557

2014-07-31