Christian Valentinusen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VALENTINUSEN, Christian (1903-1985): Fiskare vid stranden, olja på duk, otydligt signerad Ch Valentinusen, ca 60x66 cm

257558

2014-07-31