Laila Prytz oljemålning
2014-07-31
257579
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PRYTZ, Laila (1907-1982): "Smaragdbergen", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 100x145 cm