Silverbägare 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 2 st, silver, K. Anderson, Stockholm 1904 resp 1908, reliefdekor, höjd 14-15 cm, total vikt 328 g

Gravyrer, smärre bucklor

257582

2014-07-28