Armbandsur Certina

Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina
Armbandsur Certina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, 1970-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband med stålspänne, diameter 33 mm Caliber 25-66

Smärre repor i glaset, senare armband, gravyr

257593

2014-07-28