Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SHAPIRO, Joel (född 1941): Komposition, signerad och daterad Joel Shapiro 1980, screenprint, 13/40, bladstorlek 74x104 cm
257594
2014-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här