Joel Shapiro screenprint

Joel Shapiro screenprint
Joel Shapiro screenprint
Joel Shapiro screenprint
Joel Shapiro screenprint

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SHAPIRO, Joel (född 1941): Komposition, signerad och daterad Joel Shapiro 1980, screenprint, 13/40, bladstorlek 74x104 cm

257594

2014-07-31