Affisch från Konst och industriutställningen 1897
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONST- och INDUSTRIUTSTÄLLNINGEN, Stockholm 1897, plansch över utställningsområdet litografia utgiven av Centraltryckeriet, Stockholm, Allmänna konst- och industriutställningen i Stockholm 1897, HÄFTE, "Årets minnen", om året 1897 och Konst och industriutställningen, inbunden
Skador, smärre revor
257600
2014-07-28