Affisch från Konst och industriutställningen 1897

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONST- och INDUSTRIUTSTÄLLNINGEN, Stockholm 1897, plansch över utställningsområdet litografia utgiven av Centraltryckeriet, Stockholm, Allmänna konst- och industriutställningen i Stockholm 1897, HÄFTE, "Årets minnen", om året 1897 och Konst och industriutställningen, inbunden

Skador, smärre revor

257600

2014-07-28