Michael Söderlundh oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÖDERLUNDH, Michael (samtida): "Speglingar i vuxenvärlden", signerad och daterad M Söderlundh 75-76, olja på duk, 120x109 cm

257608

2014-07-31