Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Femmes fleurs, färglitografi, 1970, EA, signerad, 51x66 cm. Jmf litt. Michler/Löpsinger 1329, HC uppl. ej noterad

Något gulnad

257610

2014-08-28