Oljemålning
2014-07-31
257616
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vintersolnedgång over Söder, otydligt signerad, olja på duk, 55x46 cm