Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, med intarsia, höjd ca 78, 78x43 cm

Smärre fanérbortfall, slitage

257617

2014-07-29