Skåp med flora dekor
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1950-tal, mahognyfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt bardel med bakomliggande spegel, höjd 140, 47x97 cm
Slitage och märken ett hyllplan med fuktfläck, omarbetad
257622
2014-07-29