Skåp med flora dekor

Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor
Skåp med flora dekor

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1950-tal, mahognyfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt bardel med bakomliggande spegel, höjd 140, 47x97 cm

Slitage och märken ett hyllplan med fuktfläck, omarbetad

257622

2014-07-29