Autografer
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
ATTACHÉVÄSKA, plexiglas, spännen i gulmetall, signerad med AUTOGRAFER av: Nina Hagen, Yoko Ono, Patti Smith, Marianne Faithfull, Suzi Quatro, Joan Baez, Rickie Lee Jones, Belinda Carlisle
HISTORIK: Nuvarande ägare har rest världen runt i sin jakt på autografer
Smärre slitage
257625
2014-09-06