Oljemålning föreställande Monsieur Hugo Aurell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Monsieur Hugo Aurell, märkt a tergo Goldsworthy 20:e aug 1851, olja på duk, ca 87x63 cm

Smärre ytskador

257629

2014-07-29