Kandelabrar empire

Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire
Kandelabrar empire

Klubbat för:

68 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, empire, förgylld och patinerad brons, örnar på klot, rund sockel med vapen, höjd ca 66 cm

Omfattande skador, lagningar, omarbetade, 1 par ljusmanchetter saknas

257630

2014-07-29