Kandelabrar empire
Klubbat för:
68 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, empire, förgylld och patinerad brons, örnar på klot, rund sockel med vapen, höjd ca 66 cm
Omfattande skador, lagningar, omarbetade, 1 par ljusmanchetter saknas
257630
2014-07-29