Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AUTOGRAFER, ABBA, bilder, 2 st, signerade av samtliga medlemmar,1970-tal, 14,5x10,5 resp 18x13 cm
Hanteringsveck, obetydliga fläckar
257662
2014-09-06
Gör en kostnadsfri värdering här