Litografi av Roland Svensson
2014-07-31
257669
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Möja", signerad Roland S. samt med dedikation, litografi, 33x30 cm