Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HIROSHIGE, efter, Japan 1900-tal: (2) Tokkaido, signerad Hiroshige ga, träsnitt, ca 22x34cm

257673

2014-07-29