Serveringsvagn i mässing och rökfärgat glas

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing, avtagbara brickor i rökfärgat glas, genombruten dekor, höjd ca 66, längd 53 cm

Slitage

257701

2014-07-29