Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (född 1928): Stilleben med röda vinbär, signerad v. Schantz, 145/160, färglitografi, 49x73 cm
257714
2014-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här