Philip von Schantz litografi
Closed
2014-07-31
257714
| Sold for | 7 800 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (född 1928): Stilleben med röda vinbär, signerad v. Schantz, 145/160, färglitografi, 49x73 cm