Marc Chagall affisch

Marc Chagall affisch
Marc Chagall affisch
Marc Chagall affisch
Marc Chagall affisch

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): Affisch, signerad och daterad Marc Chagall 1976, affisch färglitografi, 1974, utförd av C. Sorlier, tryckt av Mourlot, Paris, 75,5x50 cm

257716

2014-07-31