Lasse Åberg litografi

Lasse Åberg litografi
Lasse Åberg litografi

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Me Mickey - You Jane", signerad Lasse Åberg, 153/175, färglitografi, 38x53 cm

257717

2014-07-31