Bordslampa Fagerhult

Bordslampa Fagerhult
Bordslampa Fagerhult
Bordslampa Fagerhult
Bordslampa Fagerhult
Bordslampa Fagerhult
Bordslampa Fagerhult
Bordslampa Fagerhult
Bordslampa Fagerhult

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, Fagerhult, 1970-tal, totalhöjd ca 65 cm

Skruvfunktion med skador

257722

2014-07-29