Sekretär barock
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVPULPET, barock, 1700-tal, fanerad i bl.a valnöt, ådringsmålad, balusterformad benställning, bakomliggande lådor, sidolådor, höjd ca 83, 74x32 cm
Skador, lagningar, omarbetad, kompletterad, slitage,
257728
2014-07-30