Sekretär barock

Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock
Sekretär barock

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVPULPET, barock, 1700-tal, fanerad i bl.a valnöt, ådringsmålad, balusterformad benställning, bakomliggande lådor, sidolådor, höjd ca 83, 74x32 cm

Skador, lagningar, omarbetad, kompletterad, slitage,

257728

2014-07-30