Golvvas i porslin Kina
Closed
2014-07-30
257738
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, dekor i emaljfärger av drake, 1800-tal, höjd 62 cm
Botten med slagskada och lagning, mynning med sprickor